Myslite na svoj sexuálny život, je predsa dôležitý!

Nie každý deň je ideálny a nie vždy máme na všetko chuť. Sú to dni, kedy si zo všetkého najviac želáme len padnúť do postele a rýchlo zaspať. Nech to je už všetko za nami. Pritom však zabúdame aj na inú stránku života, konkrétne na radosti, ktoré nám ponúka. Už len v tom, že máme blízko seba svoju atraktívnu polovičku. Ale čo z toho, keď na sex a intímne chvíle s ňou nemáme ani pomyslenie a takto sa to ťahá už pomerne dlhú dobu?!

Je to chyba. Je to niečo, čo zrejme treba riešiť a určiť si v danej veci priority. A keď sa nám to podarí, nakoniec možno aj tak zistíme, že dosiahnuť erekciu už u nás nie je také ľahké a vzrušujúce ako kedysi. Vtedy nám však ešte vedia pomôcť tablety na erekciu, ale samozrejme nie je to jediná cesta, na ktorú by sme sa mali spoliehať. Musíme v našom živote aplikovať určité zmeny, aby bol náš intímny vzťah a sex zdravý ako kedysi.

muž pozerá z okna

Ale kde je tá neželaná príčina?

Svoju úlohu na zníženom libide alebo problémoch s erekciou zohráva aj psychika. Samozrejme v opačnom prípade môže ísť o organický problém, s čím je vhodné navštíviť lekára. Ak vás slabá erekcia trápi už niekoľko mesiacov a nepoznáte príčinu, rozhodne nenechajte nič na náhodu a navštívte odborníka.

Ale späť k tomu, že áno, príčinou je v nemálo situáciách práve tá psychika. Ak nevravíme o diagnostikovanom psychickom ochorení, potom ide o ten ľahší prípad a situáciu, ktorú dokážeme mať pevne v rukách. Na začiatok napríklad stačí usmerniť si čas a veci okolo seba.

model, sebadôvera

Keď prídeme domov z práce a chystáme sa na romantické pôžitky s manželkou či partnerkou, všetko ostatné musí ísť bokom. Vážte si chvíľu voľna, kedy ste s ňou, prípadne vypnite mobil a PC. Upokojte sa, dajte si dobrú večeru a vcíťte sa do tejto prirodzene romantickej atmosféry, z ktorej sa dá dosiahnuť to najlepšie vzrušenie, kedy mimochodom neuškodí ani atraktívna predohra či napríklad erotická masáž.