Rubriky
Mobil

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 

 

No teraz by sme si mohli povedať niečo o konkrétnych značiek mobilov. Najznámejší ktorý sa hlavne na Slovensku kupuje je Samsung Galaxy S10. 

Je vybavený najnovšími technológiami a najnovším prevratným dizajnom. V jeho tenkom hladkom tele sa skrýva rozsiahly Amoled display, najmodernejšie zobrazenie. Batéria je omnoho výkonnejšia a má dlhšiu výdrž a preto s ním zažijete omnoho viacej zážitkov. Obsahuje dva fotoaparáty. A môžeme povedať  že sa pýšia štyrmi objektívmi, s ktorými viete vytvoriť krásne prirodzené fotky. Ďalej má veľmi veľké úložisko, kde si viete veľa fotiek uložiť, videá či rôzne typy súborov. 

mobile-gdb9ee1be6_640

Tento Samsung Galaxy S10 disponuje pokročilou Infinity-O displejom s Quad HD+ rozlíšením. A obsahuje ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. A čo sa týka batérie môžeme povedať o nej a všeobecne o mobile, že je to prenosná krabička plná energie. A to z toho dôvodu, že batéria v tomto telefóne má kapacitu 3 300 mAh a tým ho môžeme využiť aj ako bezdrôtovú externú powerbanku. 

Samsung je veľmi inteligentný spoločník na cesty. V podstate sa učí na základe našich krokov a prispôsobuje sa nášmu režimu. Samozrejme mu nechýba štandard WIFI 6, vysoká rýchlosť pripojenia. Pri prerušení signálu sa automatický vypne. Úložisko obsahuje až veľa voľného miesta na ukladanie súborov či fotiek, predstavuje veľkosť až 128 GB. Plus sa dáv vložiť aj pamäťová karta.

 woman-gc3ca80c66_640

Základné parametre Samsungu Galaxy S10: – konštrukcia – dotykový, výrobca – Samsung, operačný systém – Android, verzia OS – Andoid 9.0, pamäť rámky – 8192 MB, veľkosť displeja – 6,1 , rozlíšenie – 3040 x 1440, rozmery: výška – 149,9 mm, šírka – 70,4 mm, hĺbka – 7,8 mm, fotoaparát: rozlíšenie – 16 Mpix, vstavaný blesk, automatické ostrenie, HD video, predná kamera, trojitý fotoaparát, optická stabilizácia obrazu, vlastnosti: internetový prehliadač, prehrávanie mp3, vode odolný, snímač odtlačkov prstov, rýchlo nabíjanie, verzia Bluetooth – 5,0, slúchadlový konektor – Jack 3,5 mm, notifikačná LED dióda