Zábavné aktivity pre všetky páry

Možno hneď prvá aktivita bude znieť príliš jednoducho, no môže to byť skvelá cesta, ako dosiahnuť to, že navýšite počet vašich spoločných záujmov. Začnite spolu pozerať seriál – ideálne nejaký, o ktorom môžete diskutovať alebo taký, s akým sa dokážete stotožniť. Pokiaľ ste už dlhšie spolu ako pár, môže to pre vás vytvoriť novú, ešte neošúchanú tému. Pokiaľ ste nový pár, pridá sa k vašim záujmom nový spoločný záujem.sledování TV.jpg
Spoločne si zacvičte. Cvičenie vám dáva tzv. šťastné hormóny a uvoľňuje stres. Ak sa cítite pod tlakom, radšej si spoločne zacvičte, akoby ste sa mali pohádať. Navyše existuje veľké množstvo cvičení pre páry – od jógy cez pilates až po hodiny tanca.
Dobrovoľníci sú stále žiadaní a pokiaľ máte dosť voľného času a dokážete sa podeliť so svojou šikovnosťou a dobrotou so svetom, tak zoberte seba aj svoju drahú polovičku a hybaj pomáhať! Navyše budete mať novú tému, nové spoločné „problémy“ a zároveň uvidíte, či váš partner je skutočne tak dobromyseľný človek, ako sa vám zdalo. Skúste ubytovňu pre ľudí bez domova, miestny útulok, čokoľvek – určite všade radi ocenia vašu výpomoc.
Zájdite do múzea, či galérie – a potom diskutujte. Inšpirácia môže pochádzať aj z vystavených kusov, ale aj z toho, čo k tomu povie váš partner. Navyše takto pochopíte ako zmýšľa oveľa ľahšie.cvičení joty.jpg
Vyrazte na výlet, narobte si spomienky. Nájdite miesto, ktoré chcete obaja navštíviť alebo konečne nazbierajte odvahu vydať sa na nejaké dobrodružstvo. Či sa dostanete na vašej ceste do peripetií, alebo si len užijete pohár vína s výhľadom na more, zblíži vás to. Navyše vám z tohto zážitku ostanú ešte veľmi dlho spomienky a pokiaľ sa podarí, tak aj pekné fotky, ktoré budete môcť ukazovať ešte aj vašim deťom.
Skúste spolu variť, lúštiť krížovky a nájdite spoločnú aktivitu, ktorá vám vyhovuje a pomôže vám sa ešte viacej zblížiť!