Rubriky
Business

Prírodná vôňa

Keď si bežný človek predstaví iného človeka, ktorý je ekologicky zmýšľajúci, naklonený prírode alebo jednoducho eko maniak, tak si pomyslí, že vyzerá asi takto: mastné vlasy, oblečenie z minulého storočia alebo oblečenie, ktoré hýri farbami, neupravená pleť, nenamaľované oči, ak sa jedná o ženu, vyrastené šedivé vlasy a okolo neho sa šíri zápach. Ak aj nie zápach, tak vyslovene vám nijako nevonia.

Toto však nemusí byť vôbec pravda. Dá sa voňať aj ekologicky. Dá sa používať aj deodorant, ktorý nezaťažuje životné prostredie a zároveň pekne vonia. Poďte zbúrať všetky predsudky.

ženská pazucha

Najväčší problém pri deodorantoch je v tom, že mnohé z nich obsahujú hliník. Ten zamedzuje poteniu, to však nie je pre telo žiadúce. Každý človek sa potrebuje potiť. Vylučuje tak zo svojho tela škodlivé látky. Prírodné deodoranty bez hliníka spĺňajú to, že sa človek potí, ale zároveň nesmrdí a pekne vonia. Neobsahujú hliník a sú pre človeka neškodné. Každý z nás by mal dbať na to, aby si nedával nielen do tela, ale aj naň žiadne zbytočné chemické produkty. Koža je najväčší orgán človeka a práve cez ňu nám do tela preniká takisto dosť nežiadúcich látok. Na to sa veľmi často zabúda. Mnoho ľudí dbá na zdravú stravu, ale na svoje telo si dáva kopec zbytočných chemikálií, ktorými svojmu telu vôbec nijak nepomáha, skôr ho zaťažuje. A potom sa čudujeme, prečo nie sme v takej forme a zdraví ako by sme chceli byť.

muž strieka sprej

Ak sa chceme zbaviť zbytočných vplyvov chemických látok nemusíme prestať používať všetky výdobytky modernej spoločnosti. Stačí si vyberať to, čo používame. Hlavne, aby sme používali kvalitné produkty, ktoré sú prírodného charakteru, nezaťažujú prírodu a ani naše telá. Tie sa nám potom odvďačia. Treba sa o ne starať. Aj o prírodu, ktorá nás obklopuje. Aj my sme jej súčasťou, hoci na to často zabúdame.

Rubriky
Business

Ako odmerať teplotu rôznych stavebných materiálov?

Kvôli bezpečnosti stavieb a rôznych budov je potrebné dávať pozor na jednotlivé stavebné materiály a konštrukcie, ktoré boli pri stavaní použité a sledovať občas aj ich teplotu. To koľko stupňov majú jednotlivé stavebné materiály a iné konštrukcie je dôležité kontrolovať najmä kvôli možnému prehrievaniu, vzniku požiaru či odhaleniu ukrytých poškodení, ktoré by mohli stavbu poškodiť alebo aj úplne zničiť. K zisteniu konkrétnej teploty stavebných materiálov sa využíva metóda, ktorá má názov termovízne meranie, avšak je možné ju nájsť taktiež aj pod označením termografia.

hasič merajúci teplotu

Úlohou termovízneho merania je odhalenie povrchovej teploty, pričom samotné meranie sa realizuje za pomoci bezpečnej a bezkontaktnej metódy. Počas merania nie je nevyhnutné ani nijakým spôsobom zasahovať priamo do materiálu, takže celý proces je veľmi rýchly a vôbec stavbe ani žiadnej jej časti meraním nehrozí poškodenie. Takéto meranie sa dá zrealizovať z vonkajších aj z vnútorných priestorov, avšak práve z tých vnútorných sú jeho výsledky oveľa presnejšie. Keďže vonkajšiu teplotu materiálov a konštrukcií môže ovplyvňovať napríklad počasie, či už svietenie slnka, dážď, mráz alebo sneh, merať teplotu z vnútorných priestorov je oveľa lepším riešením.

termovízna kamera

Meranie sa realizuje za pomoci špeciálnej termokamery, ktorá je citlivá na odhalenie výsledkov buď v stupňoch Celzia, alebo v jednotkách milikelvinoch. Odborný názov, ktorým sa označujú výsledky merania z termokamery sa nazýva termogram, pričom ide o údaje vyjadrené naozaj v podrobne zapísaných číselných hodnotách. Termovízne meranie je veľmi užitočnou technikou, ktorá dokáže odhaliť aj ukryté hrozby napríklad v oblasti ústredného kúrenia, kde môže byť skrytá hrozba vo forme prasknutého potrubia. Práve za pomoci využitia termovízneho merania je termokamera schopná odhaliť problematické teplotné rozdiely, ktoré by sme si voľným okom pravdepodobne nikdy nevšimli.

Rubriky
Business

Senzuálna masáž a jej výhody

Zmyslová alebo senzuálna masáž je typ masáže, ktorá sa zameriava najmä na zmyslové aspekty tela a jeho zmysli. Môže pomôcť prehĺbiť intimitu medzi partnermi, no dokonca podporiť celkové fyzické a mentálne zdravie. Cieľom tejto masážnej praxe je podporiť relaxáciu a harmóniu mysle, no taktiež i tela. Pri skúmaní všetkých benefitov senzuálnej masáže sa ukázalo, že taktiež zlepšuje cirkuláciu krvi, zmierňuje stres, znižuje bolesti hlavy a migrény spôsobené dlhodobým napätím, zvyšuje celkovú hladinu energie a naopak, znižuje hladinu úzkosti. Senzuálna masáž Bratislavatantra môže podporiť a prehĺbiť intimitu medzi partnermi tým, že pomáha znižovať stres, úzkosť a napätie, ktoré vznikajú v bežnom partnerskom vzťahu..

Senzuálna masáž

Okrem toho môže taktiež pomôcť prebudiť všetky zmysly, čím sa vytvorí hlbšie a silnejšie puto medzi partnermi. Napokon, zmyselná masáž môže prispieť k výraznému zvýšeniu potešenia v intímnom živote páru. Zmyselná masáž je však predovšetkým o relaxe a potešení. Je to pomalá, zmyselná a vyživujúca masáž, ktorá je navrhnutá tak, aby podporovala intimitu a vzájomné emocionálne puto. Dôraz je kladený skôr na vychutnanie si pocitov dotyku a intimity, než na dosiahnutie akéhokoľvek konkrétneho cieľa. Senzuálna masáž je často vnímaná ako takzvaná definitívna forma masáže, ktorá je zameraná na zmysly.

Senzuálna masáž

To znamená, že vyškolený masér či masérka bude venovať osobitnú pozornosť zmyslom klienta, ako je sluch, zrak, čuch a hmat, aby sa vytvorilo hlbšie a dôvernejšie prepojenie. Zmyselná masáž môže byť neskutočným erotickým zážitkom. Pomalý, zmyselný dotyk rúk vášho partnera (alebo maséra) na vašom tele môže byť hlboko uvoľňujúci a neuveriteľne vzrušujúci zároveň. Najlepšie zmyselné masáže sú tie, ktoré sú pomalé, no zároveň premyslené, s dostatkom času na to, aby si príjemca i darca vychutnali celý zážitok.

Rubriky
Business

Spojiť upokojenie mysle s relaxáciou tela umožňuje tantrická masáž

Večer je pre mnohých ľudí čas, keď si môžu posedieť, vyložiť nohy a pritom si pozrieť svoj obľúbený program alebo prečítať niečo zaujímavé, či sa porozprávať s blízkymi o tom, čo počas dňa zažili. Ide síce o krátkodobé relaxovanie s vyčistením hlavy, ale aj to je lepšie ako nič. Ak chcete, aby tieto chvíle trvali trocha dlhšie a boli aj o čosi vzrušujúcejšie, musíte sa objednať na tantrickú masáž.

Tantra má svoje pravidlá

Na Slovensku neboli počas bývalého režimu mnohé služby dostupné, zmena nastala až po nežnej revolúcii, keď sa uvoľnili hranice a my sme začali spoznávať mnohé nám neznáme veci. Erotické služby sa sústredili do salónov, kde pracujú šikovné a pekné dievčatá ako masérky či spoločníčky. Tantrická masáž sa stala súčasťou ponuky v týchto salónoch, ide o rituál splynutia ducha a tela, zdravíme sa pritom pozdravom „namaste“, čím vzdávame úctu tomuto spojeniu.

Salóny je možné nájsť aj prostredníctvom internetu, aj objednávky si vybavíme online, popritom si vyberieme dievča -masérku a typ masáže. Ak ste sa rozhodli pre masáž v salóne, bude to tantrická masáž úplne diskrétna návšteva, pri príchode si môžete vychutnať šálku kávy alebo čaju a zmyť zo seba nečistotu v sprche. Potom, prezlečený do sárongu, môžete pristúpiť k samotnému rituálu, v miestnosti, kde je exotická vôňa a znie aj príjemná, relaxačná hudba.

Masáž môže byť vykonávaná aj celým telom

Rituál sa nesie v znamení typu masáže, ktorú ste si vybrali, ponuka zahŕňa klasiku, ale aj veľmi vzrušujúce typy masáží, napríklad masáž lingamu. Pri nej sa masérka snaží stimulovať, hladkať, celé telo vrátane intímnych partií tela, robí to rukami, nohami, celým telom, ale používa aj ústa či prsia, čo je mimoriadne vzrušujúce. Rituál sa môže skončiť aj vyvrcholením zákazníka, a to je predsa cieľom tejto masáže, dosiahnuť úplné uspokojenie aj bez sexuálneho styku. Prežitú slasť a rozkoš si zákazník môže po skončení masáže ešte chvíľu vychutnávať, takisto môže opäť využiť sprchu, aby odchádzal očistený od denného stresu, s prázdnou hlavou a pocitmi uspokojenia. Malý darček je príjemným osviežením pri rozlúčke s každým zákazníkom.

Rubriky
Business

Nadržané dievčatá na vás čakajú aj v Štúrove

Je takmer pravidlom, že ľudia často odsudzujú a zavrhujú rozmaznávanie seba samého, staranie a o seba, dopranie si pôžitkov svetského života, hýčkanie sa a uspokojenie v tej najčírejšej forme… Ak ste hádali, že vravím o sexe, mali ste pravdu.

V dnešnej dobe sa zriedkakedy zastavíme. Neužívame si, ideme zo dňa na deň, s dlhom na vlastnom zdraví, zabúdame na seba a nechceme myslieť na to, čo je teraz, ale sústredíme sa na to, čo by bolo keby. Čo bude, ak bude… A pokiaľ je presne toto zvažovanie normálne a správne, treba vedieť, kedy si oddýchnuť, kedy si povedať „STOP“ a skutočne sa zastaviť. Uvoľniť sa a vychutnať si moment presne taký, aký je – neodolateľne vlhký, rozhorúčený, až žeravý a spaľujúci zvnútra.

daj jej prilezitost uspokojit sa

Sex patrí k tým najlepším možnostiam, ako odbúrať zo svojho každodenného života stres. Či preferujete klasický sex s alebo bez kondómu, či už neviete dopustiť nad orálne uspokojenie alebo preferujete anál… Či už vás láka čosi tvrdšie alebo aj nejaký fetiš. Radi vám so stránkou privatportal otvoríme nové dvere do sveta rozkoše.

Práve naša stránka vás spojí s tými najkrajšími a najnadržanejšími ženami v okolí, ktoré túžia po vašej spoločnosti rovnako ako vy túžite po tej ich.

dievca v sturove na teba caka

Je na vás, ktorú si vyberiete. No jedno je isté – nebudete ľutovať. Slovenky, ako je známe, sú najkrajšími ženami sveta. A to najmä kvôli rôznorodosti krás týchto žien. Či už preferujete ryšavky alebo uprednostníte hnedovlásky. Zbožňujete bacuľky alebo máte radšej štíhle dievčatá. Na stránke privatportal si „tú pravú“ rozhodne vyberiete.

Stačí si len vyhľadať ženy vo vašej lokalite, napríklad sex priváty a ponuky v Štúrove, a ubezpečíte sa, že sme rozhodne nepreháňali. Sami kontaktujete slečnu, ktorá sa vám najviac zapáči, dohodnete sa s ňou na detailoch stretnutia a všetko je pripravené na váš nezabudnuteľný večer.

Rubriky
Business

S našou online službou budete mať všetky vaše fotky už o chvíľu!

Nechcete musieť kamkoľvek chodiť a aby ste museli hľadať spoločnosť, ktorá vaše fotografie vyvolá a ktorá sa možno ani len nenachádza vo vašom meste? Tlač fotografií online je jednoduchý a veľmi spoľahlivý spôsob, ako môžete vaše fotografie nechať vyvolať jednoducho a rýchlo bez toho, aby ste museli kamkoľvek chodiť, pretože všetky vaše fotografie môžete nahrať a nášho online systému, vďaka ktorému vám ich všetky podľa vašich požiadaviek vyvoláme a pošleme až k vám domov za super cenu!

fotenie so statívom

Takýmto spôsobom si môžete byť vždy istí, že všetky vaše fotografie budú krásne presne podľa vašich predstáv a budete si môcť byť istí, že už nikdy na úkor toho, že by ste museli hľadať najbližší podnik, kde by vám vaše fotografie vyvolali, aby ste mali istotu, že nezostanú iba zálohovať digitálnej podobe. A to aj napriek tomu, že sa vyvolávanie fotografií môže zdať ako zastaraný spôsob, pravda je taká, že čoraz viac a viac ľudí si uvedomuje kvalitu a hodnotu vyvolanej fotografie a práve preto sa tomuto spôsobu vracia, nakoľko fotografia, ktorá je iba vtedy tam ostáva v konečnom dôsledku povedz ani nie je fotografia a môžeme oni veľmi jednoducho prísť.

fotenie mobilom

Zabudnúť vyvolať všetky vaše obľúbené fotografie online sa vám tak už viac nikdy nestane a práve preto sa môžete spoľahnúť na to, že vaše obľúbené fotografie budú vždy na správnom mieste a to na tom, na ktorom by mali byť uložené bezpečne vo vašom fotoalbume, vďaka čomu budete mať kým vždy jednoduchý prístup a budete sa radovať z toho, že vaše spomienky sú v krajšej podobe, ako iba v obyčajnej digitálnej podobe. Ak neviete, aké parametre na vyvolanie vašich fotografií použiť jednoducho použite naše šablóny alebo napíšte na našu podporu, kde vám vždy radi poradíme v prípade akýchkoľvek vašich otázok. S nami bude vyvolanie fotiek už vždy hračkou.

Rubriky
Business

Oslovte odborníkov a likvidácia firmy nebude pre vás záťažou

Predpisy upravujú postup, ktorý treba dodržať v prípade, že chcete zlikvidovať vlastnú nefunkčnú firmu, mimosúdne sa vyrovnať v oblasti majetkových vzťahov, ide však o náročný a zdĺhavý proces, zahŕňajúci množstvo právnych a ekonomických pomerov s cieľom definitívne upraviť nielen majetkové, ale aj ostatné vzťahy likvidovanej spoločnosti.

Korešpondencia prebieha aj elektronicky

Možno si myslíte, že zlikvidovať s.r.o. je jednoduché, no ste na omyle. Celý proces likvidácie je založený na dodržaní zákonov, pravidiel, ale aj povinností voči viacerým inštitúciám ako je daňový úrad a podobne. Tieto záležitosti si vyžadujú okrem času aj prehľad a skúseností s ich riešením, a preto existujú na trhu firmy, ktoré zamestnávajú odborníkov, aby sa s tým popasovali. Konateľom firiem sú ochotní pomôcť s kompletnou likvidáciou ich nefunkčných spoločností a maximum náležitostí vybaviť za nich.

Spočítajte si to a reagujte

Vymazanie z OR spolu s kompletnou likvidáciou spoločnosti vás bude stáť likvidácia spoločnosti iba 599,-eur, ale bez súdnych a správnych poplatkov, ktoré sa môžu pohybovať vo výške asi 66,-eur. Za vlastné si však musíte vypracovať účtovnú likvidačnú súvahu aj účtovnú uzávierku s dátumom dňa ukončenia likvidácie. Ostatné úkony však firma urobí za vás a kroky pri likvidácii sa delia na.

  1. Prijatie samotného rozhodnutia o likvidácii s.r.o. a jej začatí. Do likvidácie firma vstupuje dňom svojho zrušenia, a to je zároveň aj deň, keď túto skutočnosť vezme na vedomie valné zhromaždenie. Z toho sa spíše zápisnica, spolu s zo zakladateľskou listinou a spoločenskou zmluvou vám ju vyhotoví oslovená spoločnosť. Pri likvidácii však firma nesmie mať dlhy, takže je nutné zistiť účtovný stav a vypracovať uzávierku.
  2. Likvidácia s.r.o. prichádza na rad po splnení predchádzajúcich povinností. Vstup do likvidácie sa zapíše do OR, vypíše sa výzva na vyplatenie pohľadávok v lehote do 3 mesiacov, všetko to ohlási aj daňovému úradu a zároveň je podaný návrh na zmenu do OR.
  3. Vymazanie s.r.o. z OR je posledný krok, ktorý obsahuje účtovnú uzávierku, správu o priebehu celej likvidácie a možnosti rozdelenia majetku, zápisnicu z valného zhromaždenia, uvedenie dátumu likvidácie a samotný výmaz z OR.

Rubriky
Business

Dôvod, prečo sa rozhodnúť pre kúpu založenej s.r.o.

Založiť si firmu a rozbehnúť s ňou plánovaný podnikateľský plán. Pod touto predstavou si myslíme, že založenie firmy je vlastne tým úvodným, krátkym a jednoduchým krokom a následne sa ihneď pustíme do obchodovania. Ale práve ten úvodný krok, teda založenie obchodnej spoločnosti je to, čo mnohých nádejných biznismenov odradilo. Je to to, čo dokáže zabrať príliš veľa času a samozrejme si to bude pýtať veľa administratívnych a byrokratických postupov, pri ktorých je navyše dobré vychádzať s úradmi- nakoľko ich pri zakladaní budete navštevovať veľmi často.

Lupa, razítko

A do toho je vhodné navštíviť daňový úrad s prosbou o zaregistrovanie vašej firmy, a tento vám môže udeliť vysokú a možno až likvidačne vysokú zábezpeku. Pri zakladaní obchodnej spoločnosti je tiež potrebné, aby táto mohla vykonávať obchodné záväzky, splatiť pri nej základné imanie.

Z vyššie opísaného teda vyplýva, že založenie spoločnosti je časovo a administratívne náročné a nejaké šetrenie financií tu tiež nie je práve výhodou, na ktorú by sa dalo bez pochýb poukázať.

A zoberme si aj situáciu, v ktorej je pred podnikateľom nejaká príležitosť, ktorej by sa však chcel a mal chytiť čo najskôr. Ak sa k tomu rozhodne založiť firmu, je to tým najpomalším a najviac komplikovaným riešením. Rýchlejší a jednoduchší je predaj firmy a kúpa nejakej založenej a pripravenej spoločnosti z ponuky.

Šípky, štart

  • To znamená kúpiť založenú spoločnosť, pri ktorej je splatené základné imanie, má niekoľko živnostenských opatrení, je zaregistrovaná na daňovom úrade a platne zapísaná v Obchodnom registri SR.

A takéto spoločnosti sa rozhodne v ponuke nájsť dajú. Určite v ponuke natrafíte aj na ready made s.r.o., teda na ponuku predzaložených spoločností, ktoré majú splnené všetky vyššie zmienené záležitosti a po prevode obchodného podielu a podaní žiadosti na zapísanie zmien do OR je s nimi možné v čo najkratšej dobe začať legálne rozbehnúť obchody, to jest podnikanie.

Rubriky
Business

Právnici, ktorí vám pomôžu

Ocitli ste sa aktuálne v nepriaznivej situácii a neviete ako si poradiť alebo ako z nej jednoducho a ľahko vykorčuľovať bez toho aby vás to stálo príliš veľa peňazí alebo príliš veľa času a úsilia, ktoré môžete venovať a investovať aj do niečoho užitočnejšieho a oveľa lepšieho? Mať po svojom boku skutočne spoľahlivý tím právnikov, ktorí vám neváhajú odpovedať na akékoľvek vaše otázky alebo vás informovať ohľadom akejkoľvek situácie či okolnosti sa naozaj oplatí aj vám a to z najrôznejších dôvodov, pretože každý deň sa stretáme s právnymi záležitosťami, o ktorých možno ani dobre nevieme. Vyberte si preto aj vy spoľahlivý tím právnikov, ktorí vedia ako vám pomôcť a rady to urobia bez zbytočnej námahy či komplikácií s ktorými sa bežne stretávame na dennom poriadku. Ak sa ani vy nerozumiete do všetkých právnej záležitosti ale chcete si byť vždy istí že všetko čo koláče je v súlade s právom nášho štátu a teda môžete vašu činnosť robiť skutočne naplno a formálne legálne mali by ste sa obrátiť na skutočne spoľahlivú právnickú agentúru, s ktorou vám práve ponúkame spoluprácu.

Lawyer

Ak sa ani vy nerozumiete do všetkých právnych záležitostí, ale viete, že sa s nimi často stretávate a musíte odpovedať na rôzne otázky na ktoré možno nepoznáte úplne jasnú odpoveď verte, že aj vám sa zídeme po svojom boku tých najlepších právnikov z Bratislavy, ktorí sa osvedčili na celom Slovensku a sú preto veľmi žiadaný vďaka mnohým skúsenostiam ktoré majú v minulosti a vďaka mnohým nápomocným radám, ktoré vám neváhajú poskytnúť.

lawyer-pano_13972

Vyberte si preto aj vy práve nás a uvidíte, že nebudete spoluprácu s vami ľutovať z mnohých dôvodov z ktorých jeden je aj ten že naozaj vieme čo robím a dokážeme vám pomôcť mnohých kategóriách a oblastiach v prípade akýchkoľvek ťažkostí a problémov, ktoré sa vám môžu zo dňa na deň ocitnúť v živote. Či už ide o formality a právnické záležitosti, ktoré jednoducho iba dobre alebo o vážnejšiu životnú situáciu neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a dohodnúť si s nami stretnutie. Register partnerov https://www.ldlegal.sksk/register-partnerov-rpvs sa môže hodiť aj vám.

Rubriky
Business

Aj čistote kanalizačných potrubí treba venovať pozornosť

Moderné bývanie je technicky vybavené na vysokej úrovni, byty či domy sú postavené z moderných materiálov, ktoré vyhovujú najprísnejším normám, dbá sa na ekológiu a šetrný vplyv na životné prostredie. Dnes si už nevieme predstaviť domácnosť, ktorá by nemala vodovod, napojenie na elektrickú energiu či na kanalizáciu. A práve tá si vyžaduje asi najväčšiu pozornosť, pretože ak dôjde k jej upchatiu, tak majú všetci obyvatelia od nej závislí a na ňu napojení, veľký problém. Dlhodobé zanedbávanie prevencie čistoty kanalizačných potrubí môže viesť k jeho úplnému upchatiu, to znamená, že odpad z domácností sa nedostane von, práve naopak, vracia sa cez odtoky späť do bytov. A to je potom veľmi nepríjemná situácia.

Potrubie

Čistenie kanalizačných potrubí je mimoriadne dôležité, firmy, ktoré sa mu venujú, okrem krtkovania a čistenia majú v portfóliu svojej činnosti aj TV monitoring, pri ktorom sa dá vopred zistiť poškodenie či náznaky upchávania potrubí a skorým zásahom predísť veľkým haváriám a následným škodám. Krtkovanie je vlastne čistenie potrubí, pri ktorom sa odstraňujú nánosy mastnoty a ostatných nečistôt z vnútorného povrchu a vykonáva sa dvoma spôsobmi: elektromechanicky alebo vysokotlakovým čistením.

Pod elektromechanickým čistením sa skrýva spôsob čistenia pomocou oceľovej struny, ktorá je napojená na elektromotor. Tú vsunieme do potrubia, tam vykonáva krtkovanie https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii/ rotačný a vibračný pohyb, a tak dochádza k odstraňovaniu všetkých nánosov vo vnútri potrubia. Vysokotlakové čistenie sa prevádza vysokým tlakom vody, ktorý zabezpečuje zariadenie s čerpadlom, a to je zabudované vo vozidle. Tlak vody potom vytlačí nánosy nečistôt a usadenín z potrubia von bez jeho poškodenia.

čistenie odtoku drezu

Na firmu, vykonávajúcu toto krtkovanie, sa môžete v prípade havárie či iného problému s kanalizáciou obrátiť kedykoľvek, pracujú nonstop aj počas sviatkov.