Údržba pitnej vody pre všetkých

Bez vody si nevieme predstaviť bežné fungovanie v domácnosti – úkony ako varenie, čistenie, pranie, umývanie riadu, ale aj spotrebu pitnej vody, a práve preto je nevyhnutné na to, aby voda spĺňala určité kritériá kvality. Bežne sa však stretávame s nepríjemnosťami typu prílišná tvrdosť vody,prítomnosť vodného kameňa či vysoký obsah dusičnanov, s ktorými si často ako laici nevieme dostatočne poradiť. V tom prípade je vhodné vyhľadať odborný servis – spoločnosť Voda servis ponúka riešenie problémov ohľadom studničnej aj pitnej vody, dodávania vodných filtrov a filtračných vložiek či odstránenie tvrdosti a zabezpečenie dezinfekcie vody i úpravnu vody Vodaservis. Cieľom spoločnosti Voda servis je poskytovať vám bezproblémové fungovanie vody, jej úpravu a udržiavanie nezávadného stavu, k čomu je určený aj zákaznícky servis.

pitna voda

V kompetencii spoločnosti je okrem kvalitne vykonávaných služieb aj komplexné bezplatné poradenstvo a trvalý záujem o požiadavky zákazníkov. K zákazníkom sa taktiež pristupuje individuálne, technológie sú aplikované podľa aktuálnej situácie a individuálnych potrieb a požiadaviek. Samozrejmosťou v rámci ponuky služieb je aj testovanie zdravotnej nezávadnosti a bezpečnosti pitnej vody vzhľadom na možnú prítomnosť nežiaducich a škodlivých látok, ako sú ťažké kovy či pesticídy. Analýzy na základe testov overenou metódou posúdia kvalitu vašej vody a jej primerané používanie v domácnosti či vo firme. K poskytovaným a pomerne využívaným produktom napríklad patrí soľ v tabletách.

voda

Tabletovaná soľ vyrobená z varenej slovenskej kvalitnej soli slúži na regenerovanie úpravní vody vzhľadom na to, že pôsobí ako efektívny zmäkčovač tvrdej vody. Zavedenie tabletovanej soli podlieha prísnym kritériám kvality a ručí za spoľahlivú, dlhodobú úpravu vašej vody s nenáročným používaním. Kvalitné komponenty sú aj zmäčkovače pohybujúce sa v cenových reláciách od 550 eur a vyššie. Voda servis zabezpečuje aj dodanie nízkonákladového pitného režimu pre firmy prostredníctvom praktických a ľahko manipulovateľných výrobníkov sódy a výdajníkov vody. Skrátka – pestrá ponuka a maximálna kvalita – neváhajte sa presvedčiť na webovej stránke.