Senzuálna masáž a jej výhody

Zmyslová alebo senzuálna masáž je typ masáže, ktorá sa zameriava najmä na zmyslové aspekty tela a jeho zmysli. Môže pomôcť prehĺbiť intimitu medzi partnermi, no dokonca podporiť celkové fyzické a mentálne zdravie. Cieľom tejto masážnej praxe je podporiť relaxáciu a harmóniu mysle, no taktiež i tela. Pri skúmaní všetkých benefitov senzuálnej masáže sa ukázalo, že taktiež zlepšuje cirkuláciu krvi, zmierňuje stres, znižuje bolesti hlavy a migrény spôsobené dlhodobým napätím, zvyšuje celkovú hladinu energie a naopak, znižuje hladinu úzkosti. Senzuálna masáž Bratislavatantra môže podporiť a prehĺbiť intimitu medzi partnermi tým, že pomáha znižovať stres, úzkosť a napätie, ktoré vznikajú v bežnom partnerskom vzťahu..

Senzuálna masáž

Okrem toho môže taktiež pomôcť prebudiť všetky zmysly, čím sa vytvorí hlbšie a silnejšie puto medzi partnermi. Napokon, zmyselná masáž môže prispieť k výraznému zvýšeniu potešenia v intímnom živote páru. Zmyselná masáž je však predovšetkým o relaxe a potešení. Je to pomalá, zmyselná a vyživujúca masáž, ktorá je navrhnutá tak, aby podporovala intimitu a vzájomné emocionálne puto. Dôraz je kladený skôr na vychutnanie si pocitov dotyku a intimity, než na dosiahnutie akéhokoľvek konkrétneho cieľa. Senzuálna masáž je často vnímaná ako takzvaná definitívna forma masáže, ktorá je zameraná na zmysly.

Senzuálna masáž

To znamená, že vyškolený masér či masérka bude venovať osobitnú pozornosť zmyslom klienta, ako je sluch, zrak, čuch a hmat, aby sa vytvorilo hlbšie a dôvernejšie prepojenie. Zmyselná masáž môže byť neskutočným erotickým zážitkom. Pomalý, zmyselný dotyk rúk vášho partnera (alebo maséra) na vašom tele môže byť hlboko uvoľňujúci a neuveriteľne vzrušujúci zároveň. Najlepšie zmyselné masáže sú tie, ktoré sú pomalé, no zároveň premyslené, s dostatkom času na to, aby si príjemca i darca vychutnali celý zážitok.