Spojiť upokojenie mysle s relaxáciou tela umožňuje tantrická masáž

Večer je pre mnohých ľudí čas, keď si môžu posedieť, vyložiť nohy a pritom si pozrieť svoj obľúbený program alebo prečítať niečo zaujímavé, či sa porozprávať s blízkymi o tom, čo počas dňa zažili. Ide síce o krátkodobé relaxovanie s vyčistením hlavy, ale aj to je lepšie ako nič. Ak chcete, aby tieto chvíle trvali trocha dlhšie a boli aj o čosi vzrušujúcejšie, musíte sa objednať na tantrickú masáž.

Tantra má svoje pravidlá

Na Slovensku neboli počas bývalého režimu mnohé služby dostupné, zmena nastala až po nežnej revolúcii, keď sa uvoľnili hranice a my sme začali spoznávať mnohé nám neznáme veci. Erotické služby sa sústredili do salónov, kde pracujú šikovné a pekné dievčatá ako masérky či spoločníčky. Tantrická masáž sa stala súčasťou ponuky v týchto salónoch, ide o rituál splynutia ducha a tela, zdravíme sa pritom pozdravom „namaste“, čím vzdávame úctu tomuto spojeniu.

Salóny je možné nájsť aj prostredníctvom internetu, aj objednávky si vybavíme online, popritom si vyberieme dievča -masérku a typ masáže. Ak ste sa rozhodli pre masáž v salóne, bude to tantrická masáž úplne diskrétna návšteva, pri príchode si môžete vychutnať šálku kávy alebo čaju a zmyť zo seba nečistotu v sprche. Potom, prezlečený do sárongu, môžete pristúpiť k samotnému rituálu, v miestnosti, kde je exotická vôňa a znie aj príjemná, relaxačná hudba.

Masáž môže byť vykonávaná aj celým telom

Rituál sa nesie v znamení typu masáže, ktorú ste si vybrali, ponuka zahŕňa klasiku, ale aj veľmi vzrušujúce typy masáží, napríklad masáž lingamu. Pri nej sa masérka snaží stimulovať, hladkať, celé telo vrátane intímnych partií tela, robí to rukami, nohami, celým telom, ale používa aj ústa či prsia, čo je mimoriadne vzrušujúce. Rituál sa môže skončiť aj vyvrcholením zákazníka, a to je predsa cieľom tejto masáže, dosiahnuť úplné uspokojenie aj bez sexuálneho styku. Prežitú slasť a rozkoš si zákazník môže po skončení masáže ešte chvíľu vychutnávať, takisto môže opäť využiť sprchu, aby odchádzal očistený od denného stresu, s prázdnou hlavou a pocitmi uspokojenia. Malý darček je príjemným osviežením pri rozlúčke s každým zákazníkom.