Recyklovateľné a pevné plastové palety

Pri prevoze ťažkého nákladu sú nenahraditeľným pomocníkom palety. Spoločnosť Schoeller Allibert vyrába plastové palety najvyššej kvality. Sú vyrobené z pevného plastu, ktorý odolá nepriaznivým vonkajším vplyvom, čím je zaručená ich dlhá životnosť. Investujte do kvalitných paliet od spoločnosti Schoeller Allibert a získate tak praktické, funkčné a kvalitné palety, s ktorými bude transport, ale aj skladovanie tovaru oveľa jednoduchšie ako doteraz. Vyberať si môžete zo širokej ponuky plastových paliet. Pre ťažký náklad by sme Vám odporučili napríklad paletu s individuálnou nosnosťou až neuveriteľných 7500 kg.

námorná doprava

Má zaoblené rohy, čím je zabezpečené bezproblémové balenie nákladu aj s paletou do ochrannej fólie. Jej rozmery si 120 cm x 120 cm x 17 cm a jej hmotnosť je 26,5 kg. Je konštruovaná takým spôsobom, že je vhodná aj na uloženie do regálov. Jej povrch je upravený tak, aby pevne držala na podklade a nešmýkala sa. Celá paleta je 100% recyklovateľná. Pre ľahšie náklady do 500 kg Vám odporúčame paletu s rozmermi 120 cm x 80 cm x 13 cm. Je veľmi ľahká, váži len 5,22 kg. Jej výhodou je jej zasúvateľná konštrukcia, ktorá sa postará o úsporu miesta počas skladovania paliet. Rovnako je aj táto paleta 100% recyklovateľná.

vysokozdvižné vozíky

Toto bol len malý výber z veľkého množstva rôznych modelov paliet od spoločnosti Schoeller Allibert. Jednotlivé modely varírujú vo veľkosti, nosnosti a v použití, no absolútne všetky sú recyklovateľné, čím je znížený dopad na životné prostredie. Ich údržba je jednoduchá a bez problémov ich rýchlo vyčistíte. Plastové palety majú v porovnaní s drevenými paletami dlhšiu životnosť a navyše nepotrebujú žiadne chemické úpravy, ktoré by ich museli chrániť pred škodcami. Plast je veľmi kvalitný a neláme sa, odolá náročným podmienkam v rôznych teplotách a nepodlieha korózii. Investujte do paliet, ktorých cena sa Vám vráti v podobe veľmi dlho plne funkčného produktu, ktorý Vám uľahčí Vaše podnikanie.