Ako správne užívať tabletky na erekciu

Ako správne užívať tabletky na erekciu

Pri mojich prvých skúsenostiach s tabletami na erekciu, som žil v presvedčení, že sa pri ich užívaní stačí riadiť návodom v príbalovom letáku. Po istej dobe som si však všimol, že ich účinky nie sú vždy rovnaké. Niektoré faktory, ktoré na účinok tabletiek vplývajú, sa dočítate síce aj v príbalovom letáku, no podľa môjho skromného názoru, je ich tam uvedených naozaj málo. Za niekoľko rokov, čo týchto „pomocníkov“ musím užívať, som prišiel na to, že na ich účinok vplýva naozaj veľmi veľa vecí.
Tabletky v tvare zelených guličiek v sklenenej fľaštičke.jpg

  1. Psychické rozpoloženie

Samotná erekcia je so psychikou spojená naozaj veľmi úzko. Preto je logické, že aj tabletky budú reagovať rôzne podľa toho, v akom psychickom rozpoložení, sa nachádzate v daný moment. Všimol som, a to môžem potvrdiť na sto percent, že v momentoch, kedy som extrémne rozrušený, vystresovaný, nahnevaný alebo mám proste zlú náladu, účinky tabletiek sú neporovnateľne horšie. ak teda nechcete vyhadzovať peniaze do koša, skúste sa najprv upokojiť, zlepšiť si náladu a až potom pristúpiť k užitiu lieku.

  1. „Fyzické“ rozpoloženie

O účinkoch tabletiek rozhoduje, samozrejme, aj vaša fyzická schránka. Toto sa dočítate aj priamo na obaloch tabletiek. Nemali by ste ich užívať ihneď potom, ako sa, takpovediac, dobre najete. Spočiatku som to aj ja bral tak, že jedlo nemôže mať výrazný vplyv na účinok tabletiek. Verte však, že naozaj má. Jedeniu sa vyvarujte aj po užití tabletky. Myslím to tak, že ak plánujete „druhé kolo“, po tom prvom, radšej nič nejedzte.Muž s dlhými vlasmi a slnečnými okuliarmi na očiach vyplazuje jazyk.jpg
Po užití tabletiek sa snažte nepiť extrémne veľké množstvo tekutín. Tabletku zapite asi dvoma decilitrami vody a ďalej už radšej nič nepite. Čím viac tekutiny dostanete do tela, tým skôr zo seba tabletku dostanete.
Posledná rada znie, aby ste tabletky neužívali príliš často. Telo si na nich totiž dokáže zvyknúť a efekt bude celkovo o čosi slabší. Ak by ste na sebe niečo také spozorovali, dajte si pár dní pauzu a potom pokračujte.