Narodila ste sa v znamení raka? Tak sa zbytočne nestresujte !

Každé znamenie zverokruhu má svoju charakteristiku. Niektorí ľudia jej prikladajú podstatný význam, iní sú presvedčení, že sú to len hlúposti. Je ťažké povedať, kde je pravda. Jedna vec je však istá , a to že jednotlivé znamenia pripadajú na konkrétnu časť roka a teda ľudia narodení v istom období, môžu mať spoločné znaky, či zdravotné  problémy. V nasledujúcom článku sa pozrieme práve na zdravie žien, narodených v znamená raka.

rak
 
Vyhýbajte sa stresu
 
Ženy „račice“ nie sú schopné dobre zvládať stresové situácie a nervové napätie. . Dokáže ich rozhodiť doslova každá maličkosť. Samotná zlá nálada, by nebol a ani taký problém, avšak v tomto prípade veľmi úzko súvisí aj s fyzickým zdravím. Nadmerný stres sa zvykne prejaviť hlavne na žalúdku. Preto, by ste sa mali vyhýbať všetkému, čo vás rozhodí, vystresuje, alebo vám jednoducho nie je po chuti.
Ďalšou oblasťou,  v ktorej vám stres môže spôsobiť zdravotné komplikácie, sú pľúca. Tu hovoríme už o naozaj vážnych problémoch, pretože ženy narodené v tomto znamení sú náchylné na vznik rakoviny tohto orgánu. Pozor by ste si mali dávať aj na ženské orgány. Ak budete nadmerne zaťažovať svoju psychiku, prejaví sa to napríklad nepravidelnou menštruáciou, častými zápalmi, alebo problémami s plodnosťou.
 
Tieto ženy, by sa mali predovšetkým snažiť viesť harmonický a pokojný život. Príliš stresové zamestnanie, rodinné, či partnerské problémy, ich totiž môžu doslova dostať do nemocnice. Problémom je aj to, že svoje problémy zvyknú riešiť popíjaním. V ich prípade je však alkohol vyslovene jedom.

znamení
 
Raky a krása
 
Ak ste sa narodila v tomto znamení, mala by ste si tiež dávať pozor na svoju postavu. Raky majú totiž problémy s nadmerným priberaním. Vyhýbajte sa prejedaniu, konzumácií nezdravých a ťažkých jedál, no a v neposlednom rade sa hýbte koľko sa len dá. Ak túžite po vyslovene vyšportovanej postave, mali by ste vedieť, že vaše znamenie je charakteristické práve tým, že svalstvo nepatrí k tým najschopnejším častiam vášho tela. Býva skôr veľmi slabé až ochabnuté. Správnou životosprávou a športom sa však dá ovplyvniť aj to, čo je napísané vo hviezdach.