Odtiene a farby

V móde majú farby svoje špeciálne miesto. To vie úplne každý, dokonca aj človek, ktorý sa do módy príliš nevyzná a nepotrebuje ju do detailov rozoberať. Farby sú niečo, čo pre módu znamená úplne všetko. Šťastie však je, že už dávno neplatí to, že jedna farba je moderná jeden rok. Teraz je moderné celé spektrum farieb, ktoré môžete vidieť úplne všade, kam sa len pozriete. Podstatné však je to, aký odtieň farby je moderný. To sa neustále mení. Možno nie z mesiaca na mesiac a občas ani z roka na rok. Ale sú odtiene ktoré sú populárne len určitú dobu. Ktoré farby a odtiene však v poslednej dobe upadli do nemilosti a ktoré sa vytiahli na vrchol? Pozrime sa spoločne na to.

pěří

Ktoré farby sú skutočne out?
Sú to v prvom rade neónové farby. Mnohí odporcovia sa teraz určite potešili, pretože ich majú skutočne veľmi veľa. Len pred niekoľkými rokmi sme mohli vidieť neónové farby snáď všade, kam sme sa pozreli. Nebola jedna párty bez toho, aby sa tam neobjavilo desať dievčat, ktoré doslova svietili pod osvetlením. Neónové boli tričká, sukne, šaty, ale aj topánky a nechty. To bolo niečo naozaj populárne, ale je jasné, že tomu totálne odzvonilo. Čo by sme k tomu mohli viac dodať? Snáď len: trikrát hurá, že je táto doba už konečne za nami.

modelka

Ktoré farby zažívajú svoj vrchol?
Všade teraz vidíme úplný opak neónových farieb, teda vidíme všetky púdrové farby. Sú to farby, ktoré sú veľmi jemné a vyzerajú dobre naozaj na každej žene. Niet sa čomu čudovať, pôsobia totižto veľmi dievčensky a dajú sa úžasne kombinovať. Ostáva nám len dúfať, že vydržia na vrchole ešte niekoľko sezón, pretože toto je niečo, čo nás naozaj baví. Modrá, ružová, oranžová, všetky farby sú jednoznačne naše. A to je jedno, na ktorom kúsku oblečenia to vidíme. Podstatné je, že sa v nich budete cítiť dobre a pohodlne.

Ktorý typ farby a odtieňu zase vyhovuje vám?