Plast nič neprekoná

Balíky či zásielky posielame bežne, poštou prejde denne neskutočne veľa listov či balíkov s adresátmi na Slovensku, ale aj ďaleko za hranicami, na druhom kúte zemegule. Práve zásielky, ktoré sú určené do zahraničia, musia precestovať mnoho kilometrov, a na tú dlhú cestu by mali byť aj dostatočne pripravené.

Obalky

Plastové obálky sa už osvedčili ako výborný ochranca všetkého, čo potrebujeme do nich vložiť, či už chceme posielať dokumenty, tlačoviny, textil menších rozmerov alebo kozmetiku či bižutériu a podobne. Je to materiál, ktorý odoláva vlhkosti, nečistotám a prachu, slnečnému žiareniu aj mrazu, takže každý ich obsah je v útrobách týchto obálok výborne chránený. Vnútorná strana obálok je čiernej farby, takže nič, čo nemá byť viditeľné, je pred zrakmi nepovolaných dostatočne ukryté. Dosť už trápenia sa s objemnými kartónovými škatuľami, do plastových obálok zabalíte všetko, čo len chcete jednoducho a rýchlo.

Formát A4 nie je jediný, ktorý je v ponuke, podľa potreby si môžete zakúpiť aj iné rozmery obálok, na výber sú tiež rôzne hrúbky plastu v závislosti od druhu tovaru, ktorý v nej chceme posielať a môžu byť v hrúbkach 50, 60, 70 a 90 mikrometrov. Biela povrchová úprava nie je jediná, ktorú ste nútení kúpiť si, aj zásielky môžu byť plastove obalky 2packsk.sk zábavné a farebné, ak ich obsah vložíte do obálok v niektorej zo širokej škály farieb. Okrem rôznorodosti vo farbách trh ponúka aj obálky s uchom alebo bez neho a v baleniach s počtom kusov 10, 50 alebo 100. Finančne je balenie s väčším počtom kusov výhodnejšie, záleží však na intenzite posielania zásielok.

Plastova_obalka

Zákazníci, ktorí sa spoľahli na plastové obálky, boli spokojní a mohli sa spoľahnúť na to, že cestu počas prepravy prežijú bez poškodenia a k adresátovi sa dostanú v poriadku, či už boli určené na Slovensko alebo do zahraničia. Ich dostupnosť, kvalita a jednoduché uzatváranie lepiacim pásikom ich zaradili medzi obľúbené obaly, po ktorých siahame pri každej nutnosti posielania zásielok.