Poistite sa pred cestou

Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, jedna vec je dôležitá pre každého. A to je cestovné poistenie. Cestovné poistenie je v prípade cestovanie po svete neodmysliteľnou súčasťou. A nezáleží na tom, či cestujete do Afriky alebo len do Českej republiky. Uvedomte si, že poistenie, ktoré máte uzavreté so svojou poisťovňou je platné iba na území Slovenskej republiky. V niektorých prípadoch môžete mať aj rozšírené poistenie v okolitých štátoch. No častokrát pri vycestovaní za hranice potrebujeme či už malú alebo nanešťastie veľkú zdravotnú pomoc, ktorú nám naša poisťovňa v zahraničí nepreplatí.

poistenie

A verte, že ceny za hospitalizáciu či vykonanie úkonu bez preplatenia poistenia e sú veľmi vysoké. A je jedno či si len poraníte ruku alebo bude potrebný operačný zákrok. V nemocnici sa samozrejme o vás postarajú, ale všetko vám započítajú v plnej cene. Nehovoriac o tom, že možno budete potrebovať prevoz naspäť na Slovensko. Mnoho ľudí práve takýto úklon finančne zruinuje a po zbytok života si trieskajú hlavu o stenu, že nevyužili cestovné poistenie. Cestovné poistenie je vhodné pre každého či už dospelého alebo deti. Axa-assistance.sk nerozlišuje vek ani pohlavie a poisti každého, kto o cestovné poistenie požiada.

poistenie

Takisto nie je podstatné kam cestujete, cestovné poistenie by ste si mali zriadiť už aj na jednodňové prekročenie hraníc Slovenska. Cena sa samozrejme odvíja od dĺžky trvania cestovného poistenia, ale aj úkonov zahrnutých vo vašom cestovnom poistení. Cestovanie za hranice Slovenska by ste skutočne nemali podceňovať. Stačí malé pošmyknutie či dopravná nehoda a môže sa vám veľmi skomplikovať život. Vďaka cestovnému poisteniu bude o vás zahraničí postarané za rovnakých podmienok ako aj doma na Slovensku. Neváhajte preto navštíviť axa-assistance.sk, ktorý vám zabezpečia cestovné poistenie na mieru.