Služby v oblasti ochrany počítača

V dnešnej dobe plnej internetových vírusov, sa nám našťastie poskytuje aj veľa služieb v podobe ochrany nášho počítača a súkromia. Antivírus je už dnes potrebná vec pre každého uživateľa Windowsu aj Androidu. Samozrejme aj iných operačných systémov. Drzosť hackerov nepozná hraníc. V častých prípadoch sa jedná len o vírusy, ktoré nás len otravujú. Napríklad sa nám nainšatuje nepotrebný softvér, ktorý potom nejde vymazať. Alebo nám vyskakuje upozornenie, ktoré takisto len znepríjemňuje náš čas strávený pri PC. Takisto nevieme, ako sa ho zbaviť. To sú tie nevinnejšie vírusy. Ale existujú aj také, ktoré napadnú naše súkromie, alebo zablokujú a pokazia náš drahý počítač. Preto je potrebné zaobstarať si antivírus.

virus

Bezplatné antivírusové služby

Avast free antivirus 2017– Tento antivírus skoro vôbec nespomalí váš počítač. V prípade napadnutia vírusom nám následne dá potrebné rady, ako sa vírusu nadobro zbaviť. Avšak nposkytuje nám len rady, počas našej práce si v tichosti robí svoju prácu a nezaťažuje nás. Kontroluje pevný disk a zároveň je pripravený chrániť nás. Na novej verzii tohto antivírusového softvéru mi je sympatické, že tvorci systém kontroly vyrobili na ten štýl, aby sme mohli mať spustené aplikácia, napríklad rozohratú hru a antivírus nás nebude otravovať vyskakujúcimi okienkami a spomaľovaním, ako sme boli doteraz u antivírusov zvyklí. Môžme si robiť svoju prácu, alebo zábavu a Avast si zasa robí svoju. S Avastom sa nemusíme báť ani malwaru ani spywaru ani podobných ohrození. Avast bol proste navrhnutý pre ľudí. Zdarma, spoľahlivá ochrana, nespomaľuje, neotravuje. Hlavne verzia 2017 stojí za to.

cyber

Ak ste jedným z mála, koho Avast nezaujal tak pozrite následovné:

AVG Antivirus 2017, Avira Antivirus,
Ak chcete mať komerčný softvér, vyhľadajte McAfee Security.
Dlhú dobu bol populárny NOD 32, ale podľa môjho názoru je zbytočne komplikovaný, veľmi spomaľuje počítač a dá sa zohnať len platená verzia.