Tantra masáže

Po oddychu vo wellness centre alebo v termálnych bazénoch túži každý z nás. Nie je predsa možné, aby sme celé dni pracovali od rána do večera a nedopriali si raz za čas aj kvalitný oddych. Čas strávený v takomto centre nás dokáže pozitívne naladiť na niekoľko dní a vždy si odtiaľ odnášame krásne spomienky. No napadlo vám už niekedy, že prečo nespojiť dve úžasné veci dokopy, ako sú masáž a erotika? Ak áno, určite by ste odcenili práve tantrickú masáž, ktorá sa zameriava na tieto dve veci.

Tantra-pre-ženy-min

Ide o prastarú formu masáží, ktorá mala veľký úspech už v dávnych časoch. Časom sa však vylepšila na omnoho vyššiu úroveň a dnes existujú profesionálne salóny, kde pracujú masérky, čo sa venujú tejto oblasti a vedia ako na to. Ide v podstate o masáž celého tela, no zahŕňa aj stimuláciu pohlavných orgánov, či už ide o tie mužské alebo aj ženské. Masérka začne uvoľňovať svaly na hlave a krku, následne pomaličky e nežne prechádza k rukám, trupu a k nohám. Po dôkladnej masáži celého tela sa prechádza na najdôležitejšiu časť, ktorou je masáž pohlavných orgánov. Zvyčajne sa končí orgazmom, no treba si uvedomiť, že ten nie je cieľom tantry. Väčšina ľudí ho dosiahne, no nie je to podmienkou. Po tomto úkone sa prechádza do štádia oddychu, kedy si poležíte a užívate si zážitok z celej masáže, samozrejme, že v prítomnosti krásnej a skúsenej masérky.

2093517

Ak aj vy túžite po niečom takomto, či už sami alebo aj s partnerkou na okorenenie vášho sexuálneho života, neváhajte a určite vyskúšajte tantra masáže Bratislavatantra. Majú na ľudské telo a psychiku výhradne pozitívne účinky, ktoré pocítite už po prvej masáži. Treba si ale uvedomiť, že masérka neposkytuje žiaden sex či podobné veci, na to existujú erotické salóny, kde pracujú iné dievčatá. V tom tantrickom ide o prepojenie duše a erotiky, ktoré láka veľké množstvo klientov.