Uber Comfort vám umožní vyžiadať si ďalší priestor na nohy a naštartovať AC pred vyzdvihnutím

Uber má nový spôsob, ako požiadať o ďalší priestor na nohy, tiché auto a ďalšie vybavenie, ktoré sú zvyčajne spojené s vyššou cenou pre službu Uber Black. Nová služba  Comfort, ktorá je k dispozícii od dneska, bude dostupná na viac ako 40 trhoch na Svete.
Comfort je prezentovaný ako celá nová produktová kategória v aplikácii, vedľa X, Pool, Black, XL. Myslite na to ako na milovníka X, ale na menej ako na Black. Je to tiež aj drahšie:podľa hovorcu môžu jazdci očakávať, že zaplatia o 20 až 40 percent viac, než je typický výlet.mobilní telefon.jpg
Čo teda dostanete za peniaze navyše? Novšie autá, väčší priestor pre nohy a schopnosť nastaviť teplotu vo vozidle pred vyzdvihnutím. Zákazníci spoločnosti Comfort budú mať tiež kontroverznú právomoc (niektorí by povedali) požadovať od svojho vodiča jazdu bez konverzácie. Predtým bol „tichý režim“ dostupný len pre zákazníkov služby Black.
V závislosti od toho, s kým sa rozprávate, je tichý režim firmy buď užitočný nástrojom pre jazdcov, ktorí sú hluchí alebo nedoslýchaví, ženy, ktoré nechcú mať potenciálne strašidelné rozhovory s vodičmi mužského pohlavia alebo ľudia so sociálnou úzkosťou. Pre bohatých snobov je vymyslené na umlčanie svojich vodičov pomocou ťuknutia v aplikácii.uber.jpg
Zákazníci Čiernej, typický obchodní cestujúci s nákladovými účtami, si stále zachovávajú určité požitky, ako je schopnosť požiadať o pomoc s batožinou, mate prístup k podpore 24/7 a vyzdvihnutie profesionálnymi vodičmi.
Vodiči, ktorí chcú akceptovať požiadavky na jazdu Comfort, budú musieť splniť niekoľko požiadaviek vrátane priemerného hodnotenia 4,85 a auta, ktoré je maximálne päť rokov staré. Firma hovorí, že vozidlá, ktoré spĺňajú jeho štandardy pre ďalší priestor pre nohy zahŕňajú (ale nie sú obmedzené na) Toyota Camry, Dodge Durango, Audi SQ7, Chevy Tahoe a Honda Odyssey.