Bývanie na dedine či v meste?

Na začiatok si povieme niečo o bývaní v meste. Výhodou bývania v meste je to, že máte k dispozícii veľkú škálu služieb a nákupných sieti takže máte tú výhodu že nemusíte dlho cestovať za vecami a službami ktoré práve potrebujete. Ďalej je výhoda tá, že pokiaľ ste spoločenský typ tak v meste máte viac podnikov a celkovo viacej ľudí takže svoj voľný čas môžete využívať na zoznamovanie sa s novými ľuďmi a tým pádom sa nejakým spôsobom zviditeľniť. Ak pracujete v meste tak máte určite tú výhodu že nemusíte chodiť za prácou ďaleko, tým pádom si môžete dopriať dlhší spánok, menej potrebnej kávy po ráne, tým pádom pozitívnejšiu energiu počas dňa.

pimorsko

Nevýhodu bývania v meste je, že pokiaľ bývate pri ceste tak je veľmi pravdepodobné že budete počuť hlasnú premávku v priebehu dňa čo vás môže spraviť nervóznymi. Avšak ak si na to zvyknete tak vám to problém robiť nebude. Ďalšou nevýhodou je, že pokiaľ máte radi prírodu tak si budete musieť za ňou dôjsť nejaký ten kilometer, pretože v mestách sa žiadne lesy nenachádzajú maximálne parky na ranné prechádzky so psom a podobne.

francie

Teraz si povieme niečo o bývaní na dedine. Menej ľudí, väčší pokoj, a celkovo väčší kľud. Výhoda bývania na dedine je tá, že pre menší počet ľudí sa lepšie medzi nimi orientujete, lepšie ich poznáte, a ste všetci ako jedná veľká rodina. V prípade že vám chýba príroda nemáte problém hocikedy si vziať svojho domáceho miláčika, priateľa alebo rodinu a vyraziť si cez víkendové dni do prírody nadýchať sa čerstvého vzduchu. Ako už bolo spomenuté pokiaľ máte prácu v meste budete si musieť zvyknúť na každodenné cestovanie autobusom alebo autom za svojou prácou a po práci to isté. Služby v dedine nie sú vždy dostatočné pretože ak by ste chceli napríklad poslať niekomu balík alebo balík prevziať, budete musieť taktiež cestovať na najbližšiu poštu do mesta.