Neskrývajte svoje problémy

Keď sa niečo týka chlapov a ich sexuality, okamžite sa snažia zmeniť tému, o ktorej sa práve rozprávate. Všimli ste si to niekedy? Aj v súčasnej otvorenej dobe má naozaj veľmi veľa chlapov problém hovoriť o svojej sexualite a o svojich problémoch, ktoré s ňou občas nevyhnutne súvisia. Je veľmi ťažké nájsť si správne riešenie a správnu cestu, ako sa s mužmi o nej rozprávať. No väčšinou ľudí nikdy nedonútite, aby rozprávali o niečom, o čom rozprávať jednoducho nechcú. Je to naozaj veľmi komplikované a každý to vie posúdiť. Prečo sa však nechcú o tom rozprávať?

modní žena

Prečo muži odmietajú rozprávať o svojich problémoch v sexe?

1. Hanbia sa. Je to jednoducho pre nich niečo trápne, niečo, o čom sa proste rozprávať nechcú, nech sa deje čokoľvek. Proste sa cítia, ako keby bola poškodená ich mužnosť. Preto o tom nechcú ani počuť a tvária sa, že to neexistuje.

2. Cítia sa trápne. Muž by predsa nemal mať takéto problémy a nie je normálne, že ich má. Preto sa tvári, že sa vlastne nič nedeje. Aj keď žena trpí, keď sa s ňou o tom muž nechce rozprávať a robí sa, že sa nič nedeje.

3. Cíti sa menejcenne. Je to predsa základný a prvotný znak mužnosti. Odmieta si priznať, že potrebuje zlepšenie erekcie. Nepripúšťa si to, pretože predsa na toto by mal byť stavaný vždy, to robí muža mužom. Čo je potom bez toho?

zen

Musia si však uvedomiť, že toto nepredstavuje problém ako taký. Vždy sa s tým dá predsa niečo robiť a vždy sa s tým dá nejakým spôsobom pracovať. Buďte si istý tým, že základom je komunikácia so svojou partnerkou a v ďalšom rade samozrejme aj so sexuológom, ktorý vám určite veľmi dobre poradí. Vymedzíte problém a nájdete to najlepšie riešenie či už liečebné alebo nejaké psychologické cvičenia. Uvidíte sami. Nájdete možnosť, ako všetky vaše problémy odstrániť. Musíte však o tom rozprávať a neskrývať to.