Zima a móda

Zaužívaný streotyp je, že väčšina žien stále myslí len na módu. A viete čo? Je to pravda, nielen nejaký stereotyp. Je zvláštne, akým spôsobom sa móda rokmi vyvíja a ako k nej ženy pristupujú. Aj tu sa väčšinou delíme na skupiny ľudí, ako keby podľa príslušnosti k jednotlivým štýlom. Je to jednoducho tak. Sme zamerané rôzne a podľa toho aj reagujeme. V zime sa však väčšinou delíme len na dva typy. Sú tu tie, ktoré chcú byť za každú cenu in a obliekajú sa podľa najnovších trendov. A potom sú tu tie, ktoré sa oblečú za snehuliačikov, teda tak, aby im za žiadnu cenu nebola zima. A vy to ako cítite? Ešte je medzi nimi samozrejme hybrid, ktorý sa raz oblieka ako na mólo a raz ako na Sibír.

rolák
 
Vrstvenie oblečenia
Vrstvenie oblečenia je moderné v každom ročnom období, hoci je pravdou, že v zime je asi najúčinnejšie. Niečo takéto je však poslednú dobu skutočným hitom a práve vďaka tomu môžete byť štýlová a naobliekaná zároveň. Dajte si na seba niekoľko vrstiev a sama uvidíte, ako sa budete cítiť. Nemusíte sa ničoho obávať, pretože stačí len správna kombinácia a budete skutočnou hviezdou kdekoľvek sa len ukážete. A náhodou, takto oblečená budete nielen chránená pred chladom, ale aj skutočne rozkošná.

čepice
 
Čiapka je módny doplnok
Už dávno neplatí to, že čiapka je nepriateľ. Časy, kedy sme šomrali na naše mamy, ktoré nás nútili ich nosiť sú už skutočne dávno za nami. A práve z toho dôvodu je jasné, že by sme im mali dať druhú šancu. Čiapky sú v dnešnej dobe maximálne populárne. S brmbolcami, elegantné, pletené, proste akékoľvek. Chráňte svoju hlavu, ale aj svoje uši a uvidíte, že sa vám poďakujú. Snažte sa a sama uvidíte, že vám táto kombinácia bude maximálne vyhovovať.
 
Okrem toho však môžete staviť aj na rôzne iné doplnky, ktoré sa nevyhnutne spájajú so zimou. Sú to v ďalšom rade rukavice a šály. Nepodceňujte ich účinnosť.